Speel voor Echt Geld
Speel voor Echt Geld

Excalibur Specificaties

Software
Features Ja
Spel Type Videoslots
RTP 95.08%
AutoPlay Optie Ja
Rollen 5
Winlijnen 20
Maximum Inzet €80
Minimum Inzet €0.2
Excalibur is een leuk thema slot van netent

Netent brengt met Excalibur een slot uit dat gebaseerd is op het gelijknamige zwaard van Koning Arthur. De hand van Arthur was de enige hand die het zwaard kan vastpakken en met Excalibur was Arthur onverslaanbaar. Nu hoef je niet te schrikken dat jij het Excalibur slot niet kunt verslaan. Sterker nog, Netent heeft gezorgd voor een mooi uitbetalingspercentage van 95,18%. Daarbij wordt je geholpen met verschillende bonussen en gratis spins. Koning Arthur werd onverslaanbaar met zijn met diamanten ingelegde zwaard. Jouw superkracht op dit slot is dat je tot wel 158.808 munten kunt winnen. Dat is op de maximale muntwaarde van € 1,00 dus ruim € 150.000 

Je speelt Excalibur op 20 vaste winlijnen met een minimum inzet van € 0,01 per winlijn. Je inzet wordt weergegeven in munten. De muntwaarde kun je instellen van € 0,01 tot €1,00. Daarnaast zijn er ook inzet niveaus. Deze vermenigvuldigen je totale inzet. In vier stappen kun je zo tot 80 munten per spin inzetten en dat betekent dat je in totaal met € 80,00 per draai speelt. 

Het thema slot draait om koning Arthur en daarbij horen ridders, zwaarden en natuurlijk de tovenaar Merlijn. Je reist af naar de middeleeuwen waar je paardengehinnik en stemmen op de achtergrond hoort. Het voelt alsof je midden op het dorpsplein staat. De symbolen komen goed met het thema overeen. Natuurlijk zijn Arthur en Merlijn onderdeel van dit Netent slot en zie je hier ook Lancelot terug. Een interessant thema dat in elk onderdeel van het slot naar voren komt.

Hoe speel je Excalibur

Door de vaste winlijnen hoef je je geen zorgen te maken over welke winlijnen je al dan niet activeert. Je speelt zonder zorgen op 20 winlijnen en doet dat al met € 0,01 per winlijn. Omdat je met munten speelt, kun je instellen hoeveel een munt waard is. Hieruit volgt dat je een muntwaarde kunt kiezen van € 0,01 € 0,02, € 0,05, € 0,10, € 0,20, € 0,50 of € 1,00. Eveneens kun je vier verschillende levels kiezen. Level 1 betekent 1x je inzet en dit loopt op tot level 4 met 4x je inzet.

De minimale inzet is € 0,20. Dit houdt in dat je 20 munten inzet met een waarde van € 0,01 op level 1. Tegelijkertijd is de maximale inzet € 80,00. Hierbij zet je dezelfde 20 munten in, maar met een waarde van € 1,00 op level 4.

Wanneer je jouw inzet hebt bepaald kun je het slot aan het werken door op de spin knop te klikken. Tegelijkertijd zie je ook de autoplay functie en de max bet knop aan weerskanten van deze knop. Aan zowel de linker- als rechterkant van het slot zie je nummers staan. Dit zijn de winlijnen. Door met je muis over een zo’n nummer te gaan, zie je hoe de winlijn loopt. 

Winnen op Excalibur

Win groot in dit spannende excalibur videoslot

Om te winnen op Excalibur heb je minimaal drie dezelfde symbolen nodig vanaf de eerste rol. Er zijn vijf rollen en elk heeft plek voor drie symbolen. Behalve de standaard symbolen, wordt er ook gebruik gemaakt van drie speciale symbolen. Dit zijn de Wild, Golden Wild en Scatter. Deze symbolen maken het slot net even wat interessanter. Niet alleen geven de scatters gratis spins, maar ook betalen ze munten uit. Zo krijg je tot wel 500 coins en daarbij 30 gratis spins als je vijf scatters draait. Ook de wilds betalen uit.

Echter blijft het daar niet bij. Door middel van te winnen met wilds verdubbel je je winst bij standaard symbolen. Wanneer je het geluk hebt te winnen met een Golden Wild, maak dan je borst maar nat. Hiermee wordt je winst namelijk vermenigvuldigd met 4x.

De mythische koningen op Excalibur hebben je heel wat te bieden. Het is dus de hoogste tijd om over de verschillende symbolen te gaan zodat je precies weet hoeveel je precies kunt winnen en hoe je dat doet.

Symbolen

Excalibur heeft net als de meeste slots twee verschillende type soorten symbolen. Er zijn standaard symbolen die betalend zijn en de speciale symbolen. Echter zijn sommige van deze speciale symbolen ook weer betalend. Is het nog duidelijk? Maak je geen zorgen, hieronder zie je per categorie welke symbolen wat en hoeveel opleveren.

Speciale symbolen

Er zijn drie speciale tekens bij Excalibur. Dit zijn de Wild, de Golden Wild en de Scatter.

Zwaard (Wild symbool)

Het zwaard van Excalibur is het wild symbool. Dit is echter geen gewoon wild symbool want het teken zorgt er ook voor dat alle winsten met de standaard symbolen door dit teken verdubbeld worden. Het zwaard kan alle symbolen behalve de scatter en Golden Wild vervangen. Behalve als wild leveren deze symbolen ook geldprijzen op zo win je met 2 wilds al tien munten. Dit loopt op naar maar liefst 10.000 munten als je vijf wilds aantreft.

Gouden zwaard (Golden Wild)

Het gouden zwaard is ook wild maar heeft als extra voordeel dat je winsten niet verdubbeld worden maar zelfs verviervoudigd. De Golden Wilds komen een stuk minder vaak voor dan de reguliere wild tekens maar leveren een stuk meer op.

Scatter

De scatters bij Excalibur zijn gouden kelken. Drie of meer van deze bokalen leveren je minimaal 10 gratis spins op. Bij vier scatters krijg je 20 gratis spins en bij 5 scatters ontvang je 30 gratis spins. Ook krijg je 2 munten bij 2 scatters en 500 munten bovenop de gratis spins bij vijf scatters. Omdat de bij de gratis spins automatisch een vermenigvuldiger van 3x geldt, is de scatter het symbool waar je hart sneller van gaat kloppen.

Standaard symbolen

De kameraden van koning Arthur behoren tot de standaard tekens op Excalibur. Ook zijn er de beruchte kaart afbeeldingen. Echter zijn deze mooie weggewerkt op wapenschilden. Hierdoor blijven ze toch nog enigszins origineel. Welke symbolen er zijn en hoeveel ze opleveren zie je in de onderstaande tabel. Omdat de Wild en Scatter ook munten opleveren zie je deze eveneens in de tabel terug.

Symboolx2x3x4x5
102525100
Jx525125
Qx525125
Kx525120
Ax550150
Ridder te paardx1050200
Heksx1075250
Geest in waterx10100250
Ridder en vrouwx15100500
Merlijnx25100500
Koning325100750
Scatter2525500
Wild10250250010000

Features

Excalibur heeft drie features waarbij de Wild en de Golden Wild erg veel op elkaar lijken. De derde feature bestaat uit de gratis spins. Toch heeft elk van deze mogelijkheden z’n eigenaardigheden.

Wild

Wilds helpen je bij het maken van een winnende combinatie. Eveneens wordt elke winnende combinatie met een wild ook nog eens verdubbeld. Alsof dat nog niet genoeg is, krijg je vanaf twee wilds ook nog eens klinkende munten uitbetaald. De wild is daarmee ook gelijk het meest waardevolle symbool.

Golden Wild

Golden Wilds verviervoudigen je winst en kunnen transformeren in elk ander symbool behalve een scatter. Echter komen de Golden Wilds wel een stuk minder voor dan de reguliere wilds. Anderzijds komt het gouden zwaard zowel in het basisspel als tijdens de gratis spins voor.

Gratis Spins

speel gratis videoslot van excalibur

Zoals bij de meeste slots leveren scatters gratis spins op. Hieruit volgt dat je bij Excalibur tot wel 30 gratis spins krijgt. Daar staat tegenover dat je er wel vijf voor nodig hebt. Vervolgens krijg je met vier scatters nog 20 spins en met drie scatters ontvang je het minimale aantal van 10 gratis spins. Tijdens de gratis spins worden alle winsten verdrievoudigd. Het aantal gratis draaien dat je in het basisspel ontgrendelt, is waar je het mee moet doen. Dit houdt in dat je tijdens de gratis spins niet nog meer spins kunt winnen.

Excalibur gratis spelen

Houd je wel van slots met een middeleeuwen thema en lijkt Excalibur een geweldig slot? Dan raden we je aan om dit Netent slot eerst eens gratis te spelen. Zo loop je geen enkel risico en kun je dus naar hartelust spelen en zoveel inzetten als je maar wilt. De gratis demo heeft alle eigenschappen van de echt geld versie en verschilt dus niet. Behalve als je echt geld wilt winnen, dan heb je niet zo veel aan een gratis demo. Gratis spelen is een leuke en veilige manier om Excalibur eerst eens te leren kennen. Daardoor weet je precies hoe je kunt inzetten, hoe de winlijnen lopen en wat je kunt winnen voor je met echt geld begint te spelen.

Excalibur op de mobiel

gratis excalibur casino games spelen

Aangezien Excalibur zeker niet het meest recente spel van Netent is, zul je je misschien vragen of je het ook mobiel kunt spelen. Het slot kwam uit in 2012 en toen was mobiel spelen helemaal niet zo populair. Desondanks heeft Netent een prima mobiele ervaring neergezet. Hieruit volgt dat je overal ter wereld, zolang je over mobiel internet beschikt, Excalibur kunt spelen. Je hoeft je laptop nergens meer naartoe te slepen, maar speelt gewoon met je mobiele telefoon of tablet. Zoals gezegd bestaat Excalibur al even en daarom is het spel ook prima te spelen op de minder recente smartphones en tablets.

Tips & Tricks

Een goede tip bij Excalibur is om rustig aan te beginnen. Ofschoon je op elk inzetniveau evenveel kans hebt om te winnen, is de verleiding natuurlijk groot om meer in te zetten. Excalibur is een slot met gemiddelde volatiliteit. Echter kan dit wel betekenen dat je bankroll hard naar beneden loopt als je even niet wint. Daarbij kan het ook wel handig zijn om eerst eens gratis te spelen. Daarmee zie je hoe het inzetten precies werkt en kan je alvast wennen aan het echte werk.

Eindoordeel over Excalibur

Excalibur is een geweldig thema slot van Netent dat niet meer de jongste is maar desalniettemin bijzonder populair is. In de eerste plaats trekt het slot vele fans vanwege de dubbelfunctie van de speciale symbolen. Ze leveren niet alleen extra features op, maar keren ook mooie winsten uit op zichzelf. Ten tweede is het thema de middeleeuwen erg goed uitgebeeld. Daarentegen hoef je echt geen fan te zijn van dit thema om het slot te proberen. 

Niet alleen de gratis spins en de golden wilds zorgen namelijk voor hoge winsten, maar ook de standaard symbolen kunnen je portemonnee goed spekken. Natuurlijk is het te hopen dat je vijf wilds aantreft om zo 10.000 munten te vinden, maar winnen met slechts een wild levert je al een verdubbeling van je winst op.

Dat Netent tot de beste slot fabrikanten van de wereld behoort is inmiddels al wel bekend. Echter laten ze met Excalibur zijn waarom ze deze reputatie hebben gekregen. Zoals gezegd kwam Excalibur uit in 2021. Nu ruim tien jaar later is het slot nog steeds adembenemend en zal het geen seconde vervelen.

Excalibur Features

Jackpot Nee
Progressieve Jackpot Nee
Bonusspel Nee
Wild Symbolen Ja
Scatter Symbolen Ja
Multiplier Ja
Gratis Spins Ja

Bonus tot en met:

€200

Welkomstbonus
Speel voor Echt Geld
Begin direct met spelen

 

Features

3,0 rating based on 1 rating

Ontwerp

3,0 rating based on 1 rating

Ervaring

4,0 rating based on 1 rating

Uitbetalingen

5,0 rating based on 1 rating

3.75

Gemiddelde Expert Rating

Wat vond u van Excalibur

Klik op jouw rating te geven
[Totaal: 0 Gemiddeld: 0]

Schrijf je eigen Spelreview

Registratie is niet verplicht. Uw emailadres wordt niet geplaatst